Registrace


PODMÍNKY ÚČASTI…
          Nutno přečíst až do konce….(VĚŘ MI!!!)

Tímto se zavazuji že se budu na webu PODHOUBÍ řídit výlučně níže zmíněnými podmínkami a nikdy jinak! Pokud tak neučiním, nebudu se cítit uražen a ani poškozen, budu li správci serveru vyhoštěn a nadosmrti pronásledován.

1) Extremizmy:
Podhoubí netoleruje žádnou formu extremizmu (např: rasizmus, fašizmus, terorizmus, masochismus). Pornografie může být publikována pouze v případě, že v uvedených dílech budou zobrazovány (popisovány) pouze houby.

2) Reklama:
Pokud budu na webu šířit neplacenou reklamu výdělečným firmám, institucím, nebo jiným komerčním projektům, nebo chraň bože konkurenčním serverům a jinému neřádstvu. Budu bez milosti vyloučen a nadosmrti proklet. Pokud tak přesto hodlám činit, musím se předem domluvit se správci na formě finanční úhrady, či jiného, nejlépe ethanol obsahujícího, úplatku.

3) Kritika:
Jestliže budu bezpodmětně urážet, či nekonstruktivně kritizovat ostatní členy společenství, budu bez upozornění vyražen ze serveru Podhoubí. A nadosmrti pronásledován jeho přívrženci, i vlastním svědomím.

4)Protekce:
Jestliže se správcům serveru čímkoliv zprotivím, (názorovou impotencí, kritikou designu, nebo prostě jen trapným nickem) budu bez milosti a předchozího upozornění vyhoštěn. Shledají li však správci serveru mé poznámky či má díla vtipnými, či prospěšnými, nebo jsem prostě jen jejich dobrým kamarádem, mohu na serveru zůstat, přestože porušuji výše uvedené podmínky.

Informace poznamenané hvjezdičkou je nutné vyplnitUmělecké jméno*: (slouží k označení uživatele či umělecké skupiny, zobrazuje se u zveřejněných děl a pod ním se autor přihlašuje.
Heslo*: (tajné heslo které znáš jenom ty)
Kontrola hesla*: (oveření zdali si sekvenci znaků prvního hesla napsal správně)
Datum narození*: .. (datum narození či vzniku umělecké skupiny, slouží pouze k výpočtu věku. Zadávej ve tvaru DD MM RRRR)
Lokalizace*: (místo působení, či jiná lokalita s tebou spjatá)
Email: (nepovinné-uveď pouze případě že chceš aby byl s tebou spojován)
Web: (webové stránký které považuješ za své, zase nepovinná záležitost)
Pohlaví*: (tohle snad nápovědu nepotřebuje....možná jenom pokud byste snad někdo tvořili jako )
Tvá oblíbená červená?*** (oblíbená červená např: dhfjas, hfsjadhf, sdhaf, fasdfasd, asdfasd f, .....)
Umělecký pseudovzhled: (obrázek který tě nejlépe vystihuje. Formát: GIF, do 50kb, jenž bude roztáhnut do rozměrů 100 x 120px[5:6])
Sebepopis*:
(zde se neboj rozepsat-sebepopis slouží k bližší specifikaci tvé osobnosti či více tvých osobností, tvé tvorby, tvých názorů nebo i tvých vzorů či vzdorů)